Zákaznícky servis: 0911 333 530, 0902 699 999
Fólia JUTADACH 135 - paropriepustná

Fólia JUTADACH 135 - paropriepustná

Šírka Dĺžka Balenie
1.5 m 50 m 75m2
Žiadne skryté poplatky
Pri objednávke nad 500€ je doprava objednávky v celej SR
       ZADARMO!

Dostupnosťskladom
1,24 € cena s DPH
Ľutujeme, tento produkt momentálne nie je možné objednať.

Podstrešná kontaktná membrána na ochranu podstrešných konštrukcií, podstrešných tepelných izolácií a podstrešných priestorov pred vlhkosťou z dažďa a snehu, pred prachom a sadzami a pred nepriaznivými účinkami vetra.

Izolačná fólia JUTADACH 135 súčasne umožňuje prepúšťať vodnú paru - je paropriepustná, odvetranie pár z vnútorného priestoru budovy. Nepodlieha hnilobe, plesniam a pod.

tab certificates

Otázky a odpovede

Chcete sa dozvedieť viac o produkte Fólia JUTADACH 135 - paropriepustná? Náš špecialista Vám ju zodpovie do 24 hodín (max. do 2 pracovných dní).

Otázka:
29.12.2016

Dobry den, chcem sa spytat ohladom pouzitia tejto folie na neobyvanu povalu. Moja situacia je nasledovna: Skladba zo strany interieru smerom na povalu je skladba nasledovana: parozabrana,izolacia nad nou su dosky(pochodzna povala). Potom dalej z povaly von je medzi krokvamy izolacia, papopriepustna kontakna folia dalej stresna krytina. Chcem niecim zakryt tu vatu medzi krokvami na povale aby sa z nej neprasilo. Parotesnu foliu tam nechcem davat kedze jedna uz je na strope pod SDK. Povala neni odvetravana. Mozem ju pouzit ak ano ako ma byt otocena? Dakujem.

Odpoveď:
09.01.2017

Dobrý deň , nemá význam dávať JUTADACH 135 lebo by bola aj tak otočená ako parozábrana.Pokial vám ide len o to aby sa neprášilo z izolácie tak tam môžete použiť parozábranu ktorá je lacnejšia alebo sololit ktorý sa používa na výrobu nábytku ako zadná strana.

Otázka:
14.10.2016

Zdravím v neobytnom nevykurovanom podkroví, uvažujeme položiť na podlahu tepelnú izoláciu-sklenn. vatu napr. Isover. Aký typ fólie máme položiť na pôvodný podklad. Na túto fóliu sa položí tepelná izolácia. Je potrebné aj na tepelnú izoláciu položiť ďalšiu fóliu? Ak áno aký typ? Pod strešnou krytinou je umiestnená paropriepustná folia Ďakujem Roman

Odpoveď:
14.10.2016

Dobrý deň, na pôvodný podklad sa odporúča parozábrana napr. SVITAP N90 a na vrch netreba dať foliu pokial máte pod škridlou foliu.

Otázka:
22.06.2016

Dobrý deň, môžem izolačnú foliu JUTADACH použiť aj na prekrytie horného záklopu dreveného trámového stropu? Chcela by som ju uložiť priamo na horný záklop aj ako zábranu pred padaním prachu do interiéru a na ňu by som ešte uložila izoláciu (nobasil). Alebo mi viete poradiť niečo iné? Ďakujem

Odpoveď:
06.09.2016

Dobrý deň,Ak máte Jutadach kúpený tak ho môžete použiť ale musíte ho otočiť tou peknou stranou od interiéru.

Pokial zvažujete kúpu folie tak by vam tam stečila SVITAP N90 ktorá je podstatne lacnejšia

Otázka:
05.10.2015

zdravim.zateplujem pochodznu nevykurovanu podlahu,na deku som dal parozabranu,medzi rosty mineralnu vlnu,potom paropriepustnu kontaktnu foliu.a vrch to zaklopim doskami hrubky 2,5cm.chcem sa spytat co treba aj odvetrat priestor medzi kontaktnou foliou a doskami,nakolko sa budu navzajom dotykat Dakujem pekne

Odpoveď:
26.10.2015

Keďže je to kontaktná paropriepustná fólia, nemusí sa nechávať prevetrávacia medzera, môže sa dotýkať fólia s doskami.

Otázka:
23.09.2014

Dobrý deň. Môžem na lepenie fólie JUTADACH 135 použiť lepidlo JUTATOP MASTIC, ktoré je určené na lepenie fólie JUTATOP? Alebo existuje na lepenie fólie JUTADACH 135 iné lepidlo. Vzhľadom k tomu, že strecha je už zakrytá škridlou, ale do podkrovia podfukuje sneh, je nutné prekrývajúce sa časti zlepiť. Lepiť páskami je tam dosť obtiažne, pretože podkrovie nie je pochôdzne a musím si po ňom iba prekladať dosku aby som nešľapol na minerálnu vatu, resp. aby som sa neprepadol do izby. Ďakujem za radu.

Odpoveď:
23.09.2014

Dobrý deň.

V prvom rade nás zaráža informácia,že Vám cez správne konštrukčne položenú škridlu aj s detailom ukončena ,podfukuje sneh,!?Prosím odkomunikovať s firmou ,ktorá Vám dávala škridlu.Páska Profi je super lepivá na hlavne  na chlpatý povrch folii Jutadach.

s pozdravom

Tobyk

Otázka:
15.07.2014

moze sa pouzit aj zo strany interieru v drevostavbe (garaz), kde sa nepredpoklada vykurovanie, alebo treba pouzit parozabranu, ked vnutorny obklad bude z dreva a steny a strecha budu zaizolovane nobasilom - ecose.dakujem

Odpoveď:
16.07.2014

Dobrý deň.

Hrubky izolácie by mala byť 200 mm,,Knauf Classic 040,tak ,že zo strany interiéru treba da ťparozábrannú foliu  Svitapfol.

s pozdravom

Tobyk

Otázka:
23.05.2013

Dobry den. Je tato folia s aplikacnou lepiacou paskou. Dakujem.

Odpoveď:
24.05.2013

Dobrý deň.Ano.Pri folii Jutadach 135-paropriepustná treba použiť podstrešnú pásku Profi Gerband,Je jednostranne lepivá vysokej kvality lepiacej časti. S pozdravom Tobyk

Otázka:
02.05.2013

Dobrý deň. Môžem túto fóliu použiť na zvislé drevené obvodové steny ktoré budú zateplované sklennou vatou? Keď je folia paropriepustná znamená to že z interiéru paru prepustí do exteriéru ale naopak nie?

Odpoveď:
03.05.2013

Dobrý deň. Ano táto folia sa tak správa,treba dať foliu z exteriéru na izoláciu. s pozdravom Tobyk


Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.