Zákaznícky servis: 0911 333 530, 0902 699 999
Príslušenstvo
Akcia
LDS 2 Silk čiastočne difúzna folia pre použitie z interieru pri drevostavbách, ak chceme aby systém bol čiastočne difúzny= dýchal.

LDS 2 Silk čiastočne difúzna folia pre použitie z interieru pri drevostavbách, ak chceme aby systém bol čiastočne difúzny= dýchal.

Šírka Dĺžka Balenie
0.0015 m 0.05 m 75m2
Žiadne skryté poplatky
Pri objednávke nad 500€ je doprava objednávky v celej SR
       ZADARMO!

Dostupnosťskladom
2,65 € cena s DPH
Cenníková cena: 4,02 €
Ušetríte: 2,00 €
m2

Doporučené použitie:

  • zateplenie šikmej strechy
  • zateplenie prevetrávanej fasády
  • Slúži ako parotesná zábrana pre difúzne otvorené konštrukcie podľa normy DIN 4108 časť 3, SIA 180, ÖNORM B 8110-2, Smernice na úsporu energie (Energieeinsparverordnung EnEV) a ETAG 007, ako aj vzduchotesná zábrana podľa normy DIN 4108 časť 7.
  • Vzhľadom na dlhú životnosť a odolnosť proti starnutiu tvorí dôležitú súčasť certifikovaných vzduchotesných izolačných systémov Insulation LDS.

Požiarna odolnosť: skupina E
Maximálna prevádzková teplota: - 40 až + 80°C

Parotesná zábrana z kvalitnej viacvrstvovej netkanej polypropylénovej textílie. 

Odborne vyhotovené spoje prostredníctvom certifikovaných systémových prvkov majú vynikajúcu odolnosť proti starnutiu (> 50 rokov, protokol o skúške PB SO-126/02 z Univerzity Kassel), čím spĺňajú požiadavky normy ETAG 007 (Smernica pre Európske technické povolenie, ETAG 007 – Smernica pre stavebné diely v drevenej rámovej konštrukcii). 

LDS 2 Silk treba aplikovať tak, aby potlačená (hladká) strana bola orientovaná smerom k pracovníkovi a nepotlačená strana smerom ku nosným prvkom strešnej konštrukcie. Trvalé prelepenie sa dá zhotoviť iba na potlačenej (hladkej) strane.

tab certificates

Otázky a odpovede

Chcete sa dozvedieť viac o produkte LDS 2 Silk čiastočne difúzna folia pre použitie z interieru pri drevostavbách, ak chceme aby systém bol čiastočne difúzny= dýchal.? Náš špecialista Vám ju zodpovie do 24 hodín (max. do 2 pracovných dní).

Otázka:
19.09.2016

Akú fóliu použiť - šikmá strecha na záhradnej chatke krytina plech na doskovom debnení, zvnútra je potrebná paropriepustná alebo paronepriepustnú fóliu medzitým nobasil 140 mm - je potrebná nejaká fólia aj pod plech?

Odpoveď:
20.09.2016

Dobrý deň,

pod plech je potrebné dať paropriepustnú kontaktnú fóliu.

Otázka:
06.11.2014

Dobry den. Mam otazky ohladom folie. Idem zateplovat drevenicu z vnutra knauf classic 0,039. 1- Strechu 18cm +6cm a aku foliu? Final bude sadrokarton a niekde aj drevo. 2- steny - drevo je 16cm,na to by mala ist zasa nejaka folia,potom 10cm+ 8cm knauf a znova aka folia? Final bude primurovka 7,5cm prieckova tehla s hlinenou omietkou. 3- musia byt vsetky spoje folie prelepene vzduchotesne paskami medzi sebou a aj tam kde sa spajaju s drevenym zaklopom a tramami? 4- montaz prvej vrstvy folie(teda tej co pojde na drevo) zacinat na vrchu pri tramoch alebo pri podlahe,a takisto druhej vrstvy folie tej na izolacii? 5 - ktoru foliu treba podhnut pod aj nad izolaciu vo zvislych stenach, prvu alebo druhu? 6- v streche sa dava folia hned po prvej vrstve izolacie ,teda rovno na krokvy,a druha vrstva ostava nechranena,alebo ju mozem dat az ako poslednu pod sadrokarton? Dakujem Debnar Tibor

Odpoveď:
07.11.2014

Dobrý deň posielam vám odpovede na vaše otázky:

1:Tu by sme odporučili použiť ALPET FÓLIU 105g (hliníková parozábrana)

2:Od interiéru ALPET fóliu 105g a z exteriéru JUTADACH(kontaktná paropriepustná folia)

3:Je lepšie ich prelepiť vzduchotesne, ale nutné je prelepiť spoje medzi fóliami

4:Obidve fólie by sme odporučili dať od podlahy

5:dôkladne treba ukončiť exteriérovú fóliu

6:Fóliu môžete dať aj medzi izolácie aj ako poslednú vrstvu pod sadrokartón. Ak bude ako posledná vrstva, tak by sme odporučili nechať vzduchovú medzeru medzi sadrokartónom a fóliou 2cm.Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.