Zákaznícky servis: 0911 333 530, 0902 699 999
Príslušenstvo
Akcia
LDS Solifit, univerzálna páska na všetky parozábrany.

LDS Solifit, univerzálna páska na všetky parozábrany.

Hrúbka Šírka Dĺžka
0,28 mm 0.06 m 0.025 m
Žiadne skryté poplatky
Pri objednávke nad 500€ je doprava objednávky v celej SR
       ZADARMO!

Dostupnosťskladom
23,00 € cena s DPH
Cenníková cena: 34,80 €
Ušetríte: 11,00 €
ks

Doporučené použitie:

  • zateplenie šikmej strechy
  • zateplenie prevetrávanej fasády
  • Vystužená lepiaca páska na báze HDPE slúži na elastické utesnenie parotesných pásov a vzduchotesných vrstiev v oblasti priechodov a prestupov
  • Zároveň sa používa na ukončovanie vzduchotesných a parotesných vrstiev na rôznych podkladoch. Napríklad polyamidové a hliníkové fólie, ako aj polyetylénové fólie, papier, dosky na báze dreva s pevným povrchom (napríklad dosky z dlhých, plochých, jedným smerom usporiadaných triesok atď.
Maximálna prevádzková teplota: –40 až 100 °C

LDS Solifit je vystužená paronepriepustná lepiaca páska na báze HDPE, využíva sa najmä na elastické prelepovanie spojov a ukončovanie parotesných a vzduchotesných vrstiev a tiež pre oblasť priechodov a prestupov.

Povrch, na ktorý sa bude lepiť, musí mať dostatočnú nosnosť a musí byť čistý a zbavený nečistôt od piesku, prachu, mastnoty a silikónu. Nedoporučené podklady musia byť pred začatím prác podrobené kontrole na lepiacu schopnosť, prípadne treba previesť lepiacu skúšku.

tab certificates

Otázky a odpovede

Chcete sa dozvedieť viac o produkte LDS Solifit, univerzálna páska na všetky parozábrany.? Náš špecialista Vám ju zodpovie do 24 hodín (max. do 2 pracovných dní).Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.