O nás

Formou internetovej objednávky ako prvý na Slovensku oslovujeme stavebníkov na jednoduchý a rýchly spôsob zadováženia izolácie na Váš dom.

Od roku 2003 sme dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá patrí k lídrom spoločnosti KNAUFINSULATION v predaji izolačných materiálov NOBASIL, KNAUF na Slovensku.

Našou filozofiou je pravidelnými dodávkami z nášho skladu zásobovať Slovenský trh izoláciami pri čo najmenších nákladoch tak, aby zákazník prišiel s objednávkou aj druhýkrát.

V časoch finančnej krízy, zlepšenou logistikou a siahnutím na vlastné rezervy dosahujeme ceny pre našich individuálnych stavebníkov, remeselníkov aj stavebné firmy na vysokej úrovni.

Disponujeme dvomi vlastnými autami značky Iveco 40 m3 + jedným značky Peugeot 15 m3, ktoré pracujú v rámci rozvozu po Slovensku + zmluvne aj veľkoobjemovými 100 m3-ovými kamiónmi.

Disponujeme skladovými priestormi o objeme 6 000 m3 v uzavretom sklade kde na manipuláciu využívame vysokozdvižné vozíky. Náš sklad sa nachádza cca 20km od výrobcu, čo nám umožňuje promptne reagovať na potreby zákazníkov.

Ponúkame:

  • stabilitu a seriózny prístup silného partnera
  • tím pracovníkov pripravený Vám v oblasti izolácií vždy poradiť
  • okamžité alebo krátke dodacie lehoty
  • atraktívne ceny s vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska

 

100% spokojnosť zákazníkov

Heureka - Obchod overený zákazníkmi Najnakup Pricemania