Fasádna pastovitá omietka Weber. pas nova S

2 mm zrno, roztieraná

Balenie
30kg

 

Dostupnosť Skladom
Kód: 599
€2,30 –16 % €1,92 / kg €1,60 bez DPH €57,60 / 30 kg
Fasádna pastovitá omietka Weber. pas nova S
image 1092 15 v1
€2,30 –16 %
doprava
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 1500€ je doprava v celej SR ZADARMO.
tovar
Originálny tovar
Sme certifikovaný predajca.
poplatky
Žiadne skryté poplatky.

Fasádna pastovitá omietka Weber. pas nova S je určená na ochranu stavby a jej farebné a štrukturálne stvárnenie pri vytváraní nových fasád, ich rekonštrukciách, modernizáciách a obnove. Je vhodná na použitie do exteriéru i interiéru. Omietka je jednoducho spracovateľná sfarbená pastovitá omietka vyrobená na báze silkónových živíc, pripravená na priame použitie na náter weber 700, weber 705.

Fasádna pastovitá omietka Weber. pas novas S je omietka určená pre rodinné domy, ľahko aplikovateľná a umývateľná. Vykazuje tiež vysokú difúziu vodných pár a kysličníka uhličitého.  

Vlastnosti pastovitej omietky Weber. pas nova S (2mm zrno, roztierateľná)

  • omietka vysoko odolná voči poveternostným vplyvom
  • vysoko paropriepustná omietka
  • pastovitá sfarbená omietka
  • ľahká aplikácia
  • široký výber farieb a štruktúr
  • umývateľná
  • vysoká priľnavosť k podkladu
  • veľmi hydrofóbna
  • samočistiaci efekt
  • určená pre rodinné domy

 Vhodnými podkladmi pre omietku Weber. pas nova 1 sú zhotovené vápenno - cementové a polymér - cementové malty, omietky a stierkové vrstvy kontaktných zatepľovacích systémov. Všetky podklady, na ktoré sa ide omietka nanášať, musia byť pevné, suché, bez trhlín a prachu, bez odlupujúcich sa častí a najmä bez vodou riediteľných náterov. Novo zhotovená podkladová omietka, prípadne jemná omietka musí byť vytvorená podľa platných noriem s rovným povrchom, bez trhlín a musí byť dostatočne vyzretá. Pri renovácii musí byť podklad zbavený všetkých voľných, ľahko sa odlupujúcich častí omietky alebo všetkých zvyškov náterov. V prípade pochybností o vhodnosti podkladov konzultujte použitie omietky s výrobcom. Omietka weber.pas nova S sa dodáva pripravená na priame použitie. Omietka Weber. pas nova S je pri dodaní pripravená k okamžitému použitiu. Omietka sa nanáša na nepenetrovaný podklad antikorovým hladidlom, na hrúbku vrstvy zadanú veľkosťou zrna, u ryhovaných štruktúr a 1,5 násobku veľkosti zrna roztieraných štruktúr.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.